Strategia

Grupa VPK Packaging NV jest liderem Europejskich organizacji rozwijających i produkujących innowacyjne opakowania ochronne, wykorzystując jednoczesnie maksymalną ilość materiałów pochodzących z recyklingu.


Tylko takie opakowanie jest w stanie skutecznie ochronić produkty naszych klientów. Rezultatem takiej polityki jest trwały model biznesowy, w którym ekologia idzie w parze z ekonomią.

Poza polityką zrównoważonego rozwoju, model Grupy VPK Packaging NV bazuje na dobrze zdefiniowanej grupie docelowej. Połączenie wysokiej jakości maszyn produkcyjnych oraz naszych wykwalifikowanych i entuzjastycznych, lokalnych teamów zarządzających daje nam pewność, że zadowolimy nawet najbardziej wymagających, profesjonalnych odbiorców. Razem z klientami opracowujemy najskuteczniejsze rozwiązania łączące możliwe najniższy koszt i wysokiej jakości usługi.

Dzięki naszym 47 placówkom w całej Europie, Grupa VPK Packaging NV jest w stanie zaspokoić zapotrzebowania na opakowania naszych klientów.

Grupa VPK Packaging NV nieprzerwanie pracuje nad stworzeniem i utrzymaniem stymulujacego środowiska pracy dla całego zaangażowanego w nią potencjału ludzkiego. By osiągnąć ten cel, Grupa oferuje interesującą ścieżkę kariery umożliwiającą pracownikom rozwinięcie w pełni ich przedsiębiorczości i kreatywności.